Autor: 021.rs

Novi Sad
03.05.2024.
07:52
Košarkaši Vojvodine plasirali su se u finale ABA 2 lige, pošto su savladali Podgoricu rezultatom 97:55.
  • Leclerc

04.05.2024 18:30
    Potpuno neregularna utakmica. Kojih 42 razlike, jedino ako je ekipa Podgorice doživela kolektivnu amneziju i zaboravila da igra košarku u roku od 7 dana nakon prve utakmice u seriji. Nešto ovde ozbiljno nije u redu. Imaš još uvek aktivan rezultat posle prvog poluvremena i onda 3. četvrtinu izgubiš 22 razlike, ma hajte molim vas...

Sve čestitke!
    Veliki rad se isplatio i tek će se isplatiti.
    Luka Ašćerić se teško povredio protiv FMP-a (operisan) i za njega je sezona završena. Želimo mu brz oporavak i da u ABA 1, Voši vrati ono što se od njega očekuje.
  • Sandor

03.05.2024 08:27
    Bravo
    Bravo momci. Idemooo
  • Nenad

03.05.2024 08:20
    Zna li neko zašto Luke Aščerića nema ni na klupi?
  • Mile

03.05.2024 08:10
    Samo oni koji imaju pamčenje ko komarac i sns-ovci koji misle da sve počinje od njih mogu reci da ovakva utakmica nije odigrana nikad ranije u ns.